facebook twitter Google Plus
Yazın Öyküsü 5. Bölüm Fragmanı 2 Ağustos
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yazın Öyküsü 5. Bölüm Fragmanı özeti: Yaz'ın Öyküsü 4. bölümü ile 26 temmuz pazar akşamı saat 21:00'da kanal d ekranlarına izleyicileriyle buluşuyor. Yaz Mert ve Umut arasında geçen konuşmaları duyar ve babasının kendisi için mücadele etmeyeceğini öğrenince üzülür. Söylediklerinden pişman olan Mert kızının gönlünü almak için çabalar. Fakat Yaz yurtta yaşadıkları ve öğrendikleri sonrasında deliye dönmüştür. Doğu'nun mirası Yaz'a bırakacağını öğrenen Nevra dizginleri ele alır ve Yaz'ı bir akşam yemeği davetine çağırır. Yaz'ın davette söyledikleri herkesi şaşırtır. Umut Yaz'ın kalbini kazanmaya çalışır. Mert ise beklenmedik bir çıkış gerçekleştirir.
Yazın Öyküsü dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yazın Öyküsü 5. Bölüm Fragmanı 2 ağustos fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yazın Öyküsü dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Yazın Öyküsü 5. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yazın Öyküsü 5. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yazın Öyküsü 5. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yazın Öyküsü fragman, Yaz'ın Öyküsü izle, Yaz'ın Öyküsü yeni dizi, Yaz'ın Öyküsü oyuncuları, Yaz'ın Öyküsü kanal d, Yaz'ın Öyküsü fragman, Yaz'ın Öyküsü 1. bölüm, Yaz'ın Öyküsü bölümleri, Yaz'ın Öyküsü fragmanı izle, Yazın Öyküsü 5. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yazın Öyküsü 5. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yazın Öyküsü 5. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yazın Öyküsü 5. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yazın Öyküsü 5. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yazın Öyküsü 5. Bölüm Fragmanı özeti