facebook twitter Google Plus
Yazın Öyküsü 4. Bölüm Fragmanı 26 Temmuz
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yazın Öyküsü 4. Bölüm Fragmanı özeti: Yaz Ferhat'ı artık tamamen hayatından çıkarır. Deliy dönen Ferhat Yaz sen benim kaderimsin diyerek oradan ayrılır ve elinde silah ile eve gelir silahın namlusunda Yaz... Babası Silahın önüne kendisini atar ve silah patlar... Kim vuruldu...!
Yazın Öyküsü dizisinde neler olacak, Yazın Öyküsü olaylar gelişiyor ve Mert yeni tanıdığı kızına Dans etmeyi kızlarına babaları öğretir tıpkı bisiklet binmeği öğrettiği gibi diyerek sempatik tatlı hareketleriyle kendisini de hiç bir şey için geç kalmadığını anlatmaya çalışıyor. Umut ise tüm çaresizliği ile Yaz'a kendisini kazanmak için çok çaba sarf ettiğini hatta geceleri dahi uyuyamadığını söyleyerek onu çok sevdiğini geçte olsa artık birlikte yaşamaları için elinden geleni yapmak istediğini anlatır. Yaz ve annesini göz yaşları içinde kalırlar. Yaz göz yaşları içerisinde annesinin sözlerini bitirmesini bekler ve son anda içinden geçenleri tutamayarak Yurdun kapısının çalmasını tam 18 yıl beklediğini söyler ve artık beklemek istediğini söyleyerek annesinin yanından uzaklaşır. Umut gözyaşları içinde kızı Yaz'ın uzaklaşmasını seyreder. Sempatik babamız ise kızı Yaz ile birlikte kırda dans ederek ayaküstü kendisinden çok iyi bir baba olur mu bilmem ama benden çok iyi kanka arkadaş olur zamanla iyi bir baba olup olmayacağını hep birlikte görmek istediğini kızına söyler.. Yaz'ın Öyküsü 4. bölümü ile 26 temmuz pazar akşamı saat 21:00'da kanal d ekranlarına izleyicileriyle buluşuyor. Yaz büyük bir çıkmazın içindedir. Yaz annesinde mi yoksa babasında mı kalmayı tercih edemezken birde araya aşkı karışır. Yaz seçimini ne yönde yapacak gelecek bölümde hep birlikte göreceğiz.

Yazın Öyküsü dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yazın Öyküsü 4. Bölüm Fragmanı 26 temmuz fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yazın Öyküsü dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yazın Öyküsü 4. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yazın Öyküsü 4. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yazın Öyküsü 4. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yazın Öyküsü fragman, Yaz'ın Öyküsü izle, Yaz'ın Öyküsü yeni dizi, Yaz'ın Öyküsü oyuncuları, Yaz'ın Öyküsü kanal d, Yaz'ın Öyküsü fragman, Yaz'ın Öyküsü 1. bölüm, Yaz'ın Öyküsü bölümleri, Yaz'ın Öyküsü fragmanı izle, Yazın Öyküsü 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yazın Öyküsü 4. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yazın Öyküsü 4. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yazın Öyküsü 4. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yazın Öyküsü 4. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yazın Öyküsü 4. Bölüm Fragmanı özeti