facebook twitter Google Plus
Yazın Öyküsü 3. Bölüm Fragmanı 19 Temmuz Yaz Annesini Mi Seçecek Babasını Mı?
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yazın Öyküsü 3. Bölüm Fragmanı özeti: Yaz 18 yıldır hiç görmediği Umut ve babası Mert ile tanışır. Hayat onun için yeniden başlayacaktır. Yaz aylarının heyecanla beklenen dizisi Yaz'ın Öyküsü 3. bölümü ile 19 temmuz pazar akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarına izleyicileriyle buluşuyor. Yaz büyük bir çıkmazın içindedir. Yaz annesinde mi yoksa babasında mı kalmayı tercih edemezken birde araya aşkı karışır. Yaz seçimini ne yönde yapacak gelecek bölümde hep birlikte göreceğiz.
Yazın Öyküsü dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yazın Öyküsü 3. Bölüm Fragmanı 19 temmuz Yaz Annesini Mi Seçecek Babasını Mı? fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yazın Öyküsü dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yazın Öyküsü 3. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yazın Öyküsü 3. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yazın Öyküsü 3. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yazın Öyküsü fragman, Yaz'ın Öyküsü izle, Yaz'ın Öyküsü yeni dizi, Yaz'ın Öyküsü oyuncuları, Yaz'ın Öyküsü kanal d, Yaz'ın Öyküsü fragman, Yaz'ın Öyküsü 1. bölüm, Yaz'ın Öyküsü bölümleri, Yaz'ın Öyküsü fragmanı izle, Yazın Öyküsü 3. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yazın Öyküsü 3. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yazın Öyküsü 3. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yazın Öyküsü 3. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yazın Öyküsü 3. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yazın Öyküsü 3. Bölüm Fragmanı özeti