facebook twitter Google Plus
Yazın Öyküsü 2. Bölüm 2. Fragmanı 12 Temmuz Ferhat Yaz'ı Kıskanır
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yazın Öyküsü 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yaz 18 yıldır hiç görmediği Umut ve babası Mert ile tanışır. Hayat onun için yeniden başlayacaktır. Yaz aylarının heyecanla beklenen dizisi Yaz'ın Öyküsü 2. bölümü ile 12 temmuz pazar akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarına izleyicileriyle buluşuyor. Ferhat Yaz'ın etrafında dolaşan yeni çocuğu kıskanmaya başlamaktadır. Bu sırada Yaz babası Mert ile aralarındaki buzları eritir fakat bu defa annesi Umut ile sorunlar yaşamaya başlar.
Yazın Öyküsü dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yazın Öyküsü 2. Bölüm 2. Fragmanı 12 temmuz Ferhat Yaz'ı Kıskanır fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yazın Öyküsü dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Yazın Öyküsü 2. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Yazın Öyküsü 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yazın Öyküsü 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yazın Öyküsü fragman, Yaz'ın Öyküsü izle, Yaz'ın Öyküsü yeni dizi, Yaz'ın Öyküsü oyuncuları, Yaz'ın Öyküsü kanal d, Yaz'ın Öyküsü fragman, Yaz'ın Öyküsü 1. bölüm, Yaz'ın Öyküsü bölümleri, Yaz'ın Öyküsü fragmanı izle, Yazın Öyküsü 2. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yazın Öyküsü 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yazın Öyküsü 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Yazın Öyküsü 2. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Yazın Öyküsü 2. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Yazın Öyküsü 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti