facebook twitter Google Plus
Yazın Öyküsü 11. Bölüm Fragmanı 13 Eylül Kanal D
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yazın Öyküsü 11. Bölüm Fragmanı özeti: Yazın Öyküsü 11. Bölüm fragmanı dizi bittikten hemen sonra sitemize eklenecektir. Yazın Öyküsü 11. Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da ekranlara geliyor sakın kaçırmayın. Mert'in babası kendine gelmiştir ve Mert ziyaretine gider. Tunç ve Umut nikah masasına oturmak için ilerlerken beklenmedik misafirleri polisler Tunç beyi almaya gelirler. Umut bundan sonra ne yapacak? Tun hapse mi girecek?
Yazın Öyküsü dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yazın Öyküsü 11. Bölüm Fragmanı 13 eylül Kanal D fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yazın Öyküsü dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yazın Öyküsü 11. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum selina

Ya nezam açılacak


Anahtar kelimeler: Yazın Öyküsü 11. Bölüm fragmanı,Yazın Öyküsü 11. Bölümde neler olacak,Yazın Öyküsü 11. Bölüm ne zaman,Yazın Öyküsü 11. Bölüm özeti,Yazın Öyküsü 11. Bölüm konusu,Yazın Öyküsü 11. Bölüm hangi gün, Yazın Öyküsü 11. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yazın Öyküsü 11. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yazın Öyküsü 11. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yazın Öyküsü 11. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yazın Öyküsü 11. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yazın Öyküsü 11. Bölüm Fragmanı özeti